Squiz is hiring a

Junior / Regular Sales Support

Szukamy wsparcia do naszego działu Sales & Marketing. Sprzedajemy zaawansowane rozwiązania IT w relacyjnym modelu B2B. Proces sprzedażowy trwa długo i koniecznie jest zaangażowanie większej grupy osób.

Mamy świetnych konsultantów oraz marketing - szukamy kogoś kto pomoże nam w jeszcze lepszej realizacji codziennych zadań i sprawi, że proces sprzedażowy będzie szybszy i skuteczniejszy. 80% działania sales, 20% działania marketing.

Zakres obowiązków

  • wspieranie działu Sales & Marketing w realizacji strategii firmy na polskim rynku
  • telefoniczny kontakt z leadami wygenerowanymi przez dział Sales & Marketing i wstępne badanie potrzeb oraz umawianie spotkań
  • przygotowywanie ofert oraz kompletowanie dokumentacji przetargowych
  • przygotowywanie prezentacji sprzedażowo-marketingowych zgodnie z wytycznymi
  • prowadzenie i raportowanie prac w systemie CRM
  • tworzenie i aktualizowanie materiałów sprzedażowych
  • wsparcie w tworzeniu materiałów edukacyjnych (e-booki, webinary, przewodniki, "how to" itp.)
  • wsparcie w tłumaczeniu materiałów marketingowych z języka angielskiego na polski
  • aktywne uczestniczenie w procesie sprzedaży

Requirements

Oczekiwania

  • 0 do 2 lat doświadczenia w branży
  • ogólna znajomość szeroko pojętej branży digital / internetowej
  • umiejętność poruszania w świecie internetu, mediów społecznościowych, dokumentów współdzielonych - generalnie umiejętność pracy w rozproszonym środowisku w międzynarodowej firmie
  • bycia trochę geekiem-pasjonatem branży IT
  • umiejętność i chęć szybkiego uczenia się (dajemy takie możliwości)
  • bardzo bardzo dobra organizacja pracy
  • pasja do szeroko pojętej branży digital marketing
  • znajomość języka angielskiego

Miło by było gdybyś:

  • interesował/a się szeroko pojętą branżą IT / Digital
  • pracował/a z jakimś systemem CMS (Wordpress / Joomla itp.) / CRM (SugarCRM, Microsoft Dynamic itp.)

Benefits

Oferujemy

  • możliwość pracy z dużymi międzynarodowymi i polskimi firmami
  • rozwój w kierunku Konsultanta (Digital Business Consultant) - jeśli interesuje Cię rozwój w tym kierunku to ta oferta jest dla Ciebie!
  • bardzo ciekawe i ambitne wyzwania w obszarze działań Sales & Marketing B2B w sektorze IT
  • praca w świetnym zespole specjalistów
  • możliwość bardzo szybkiego rozwoju w dziedzinie sprzedaży, marketingu i chłonięcia tematyki IT
  • 1000 zł rocznie do wykorzystania na sport i zdrowie
  • codzienne bezpłatne obiady
  • nowoczesne loftowe biuro w zielonej części Szczecina (Fabryka Polmo, Pogodno)