Squiz is hiring a

Junior Content Marketing Specialist

Poszukujemy osoby, która wzmocni nasz dział Sales & Marketing w tworzeniu ciekawych i angażujących treści. Działamy od ponad 20 lat na całym świecie, jesteśmy ekspertami w wielu dziedzinach z obszaru rozwiązań CMS, CRM i narzędzi do optymalizacji procesów.

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za zwiększenie rozpoznawalność naszej marki poprzez tworzenie wysokiej jakości treści eksperckich. Zarówno tej na naszym blogu jak e-booków, video, webinarów oraz raportów. Dajemy duże pole do popisu. ;)

Zakres obowiązków

  • tworzenie tekstów o tematyce informatyczno-biznesowej: artykuły, wpisy na bloga, raporty, ebooki, informacje prasowe, raporty branżowe
  • zbieranie informacji z rynku, analiza danych, przeprowadzanie badań
  • tworzenie copy do kampanii: e-mail marketing, social media, eventy, webinary
  • dystrybucja i promocja treści w wybranych kanałach
  • analiza i optymalizacja treści,
  • prowadzenie działań z zakresu strategii content marketingowej.
  • tworzenie materiałów sprzedażowych, prezentacji oraz materiałów na potrzeby przetargów

Requirements

Oczekiwania

  • doświadczenie redakcyjne (np. prowadzenie bloga, aktualna praca, publikacje), copywriterskie lub w content marketingu,
  • umiejętność wyszukiwania informacji oraz weryfikacji tematów,
  • umiejętność tworzenia treści do internetu,
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie,
  • wysoko rozwinięte umiejętności planowania i organizowania pracy,
  • otwartość na zdobywanie wiedzy, nastawienie na pracę w grupie, odpowiedzialność.

Miło by było gdybyś:

  • Znał/a podstawy pisania treści pod SEO
  • Miał/a doświadczenie w pracy z firmami IT / Biznes
  • Pisał/a jakiegoś własnego bloga / realizował jakieś działania z zakresu copywritingu

Benefits

Oferujemy

  • możliwość pracy z dużymi międzynarodowymi i polskimi firmami
  • rozwój w kierunku Content Marketing Managera - jeśli interesuje Cię rozwój w tym kierunku to ta oferta jest dla Ciebie!
  • bardzo ciekawe i ambitne wyzwania w obszarze działań Sales & Marketing B2B w sektorze IT
  • praca w świetnym zespole specjalistów
  • możliwość bardzo szybkiego rozwoju w dziedzinie sprzedaży, marketingu i chłonięcia tematyki IT
  • 1000 zł rocznie do wykorzystania na sport i zdrowie
  • codzienne bezpłatne obiady
  • nowoczesne loftowe biuro w zielonej części Szczecina (Fabryka Polmo, Pogodno)