Westwing is hiring an

Asystent/ka Dyrektor Kreatywnej (m/f)

Warszawa, Poland

Piękny dom jest Twoją pasją! Znasz się na wnętrzarskich stylach. Cieszy Cię gdy możesz obcować z dobrze zaprojektowanymi przedmiotami. W wolnych chwilach śledzisz stylistyczne trendy. A jednocześnie masz analityczny umysł i jesteś dobrze zorganizowana. Szukamy kogoś takiego jak Ty. Oferujemy pracę na stanowisku:

Asystent/ka Dyrektor Kreatywnej

Miejsce pracy: Warszawa

Zadania:

  • Wsparcie Dyrektor Kreatywnej podczas pracy nad tworzeniem oferty i wizerunku Westwing
  • Śledzenie aktualnych trendów i komunikowanie ich w kampaniach Westwing
  • Selekcja asortymentu i ofert pod kątem stylistycznym
  • Stylistyczne wsparcie działu kupców
  • Tworzenie kontekstów regularnych kampanii sprzedażowych oraz wyprzedażowych
  • Tworzenie prezentacji w PowerPoint
  • Kontakty z partnerami krajowymi i zagranicznymi

Wymagania:

  • Ukończone wyższe studia (preferowane kierunki: architektura wnętrz, wzornictwo przemysłowe, historia sztuki)
  • Zainteresowanie designem i urządzaniem wnętrz
  • Znajomość wiodących stylów dekoratorskich
  • Wyczucie estetyki i doświadczenie w ekspozycji produktów
  • Odpowiedzialność, przedsiębiorczość i kreatywność
  • Dobra organizacja pracy własnej
  • Zdolności analityczne
  • Umiejętność realizowania projektów w zespole
  • Bardzo dobra znajomość programów PowerPoint, Excel
  • Biegła znajomość języka angielskiego (weryfikowane podczas rekrutacji)

Oferujemy:

  • Satysfakcjonującą pracę na pełen etat
  • Możliwości rozwoju osobistego i zawodowego
  • Pracę w niehierarchicznej strukturze i przyjaznej atmosferze
  • Konkurencyjne wynagrodzenie

Działając na rynku z ogromnym potencjałem wzrostu, damy Ci możliwość rozwoju osobistego i zawodowego. W naszej kulturze organizacyjnej ważne jest nie tylko zaangażowanie, ale także praca w przyjaznej i nieformalnej atmosferze.

Jeśli widzisz się w składzie zgranego i zaangażowanego w pracę zespołu – prześlij nam swoją aplikację!