PhotoAiD - kariera is hiring a

Talent Acquisition Specialist

Remote

Rekrutacja jest Twoją pasją i chcesz się dalej rozwijać w tym obszarze?

Wiesz w jaki sposób docierać do pasywnych kandydatów?

Lubisz ludzi, a ludzie lubią Ciebie?

Jeśli tak, to czytaj dalej, ponieważ PhotoAiD poszukuje kogoś takiego jak Ty!

Krótko o nas: jesteśmy startupem technologicznym, który działa w obszarze fotografii biometrycznej. Dzięki naszej aplikacji użytkownicy na całym świecie mogą wykonywać zdjęcia do dokumentów w prosty sposób za pomocą własnego smartfona.

Działamy już na ponad 100 rynkach i mamy ponad 100 osób na pokładzie, ale na tym nie poprzestajemy! Rozwijamy się cały czas i dlatego właśnie rozbudowujemy nasz zespół Talent Acquisition, szukając pasjonatów rekrutacji, którzy wezmą ownership za pozyskiwanie talentów do naszej organizacji.

Zadania:

  • prowadzenie projektów rekrutacyjnych end-to-end (głównie stanowiska non-IT);

  • tworzenie strategii rekrutacyjnej;

  • aktywne pozyskiwanie kandydatów;

  • analiza danych rekrutacyjnych oraz sugerowanie usprawnień;

  • budowanie wyjątkowego Candidate Experience;

  • udział w dodatkowych projektach z obszaru EB oraz HR.

This job is no longer available

Enter your email address below to get notified whenever we find a similar job post.

Unsubscribe at any time.